Strony internetowe

Projektujemy strony internetowe, dzięki którym pozyskasz nowych klientów, a także oszczędzisz sporo czasu.

Dlaczego powinieneś posiadać
stronę internetową?

Posiadanie własnej strony internetowej to dzisiaj nieodłączny element sukcesu w biznesie i komunikacji z szeroką publicznością. To nie tylko element obecności w sieci, ale także kluczowy krok w budowaniu marki obiektu, zdobywaniu klientów i rozwijaniu biznesu. To inwestycja w przyszłość, która przynosi wiele korzyści.

Oszczędność czasu

Obiekt zapewne nie jest Twoim jedynym, codziennym zajęciem. Zdajemy sobie sprawę jak dobrze należy gospodarować swoim czasem i nie marnować go na zbędne czynności. Pomyśl jak często odpowiadasz na pytania gości dotyczące: cennika, dostępności, udogodnień, atrakcji, ilości łóżek czy sypialni. Strona internetowa odpowie potencjalnemu klientowi na te, i na wiele innych pytań. Dzięki temu, będziesz mógł zająć się tym, co naprawdę jest istotne.

Pozyskiwanie nowych rezerwacji

Oczywistym jest, że obiekt, który prowadzisz jest Twoim biznesem, dlatego finalnym celem strony internetowej jest zwiększenie Twoich zarobków. Strona internetowa z systemem rezerwacji to obecnie konieczność. Wprowadzimy na stronę wybrany przez Ciebie system, np. Hotres, Roomadmin lub inne. Tak, abyś mógł w szybki i intuicyjny sposób przyjmować rezerwacje, obsługiwać je, a także automatycznie synchronizować kalendarz rezerwacji z platformami, takimi jak Booking czy AirBnb.

Oszczędność pieniędzy

System rezerwacji nie tylko usprawni Twój proces pozyskiwania rezerwacji, ale również zaoszczędzi dla Ciebie pieniądze. Opłata za system jest opłatą roczną i nie pobiera on prowizji od rezerwacji dokonanych na Twojej stronie. W odróżnieniu od platform pośredniczących, między Tobą, a klientem.

Historie naszych klientów

Poznaj obiekty, które już nam zaufały. Liczymy, że niedługo dołączysz do tego grona!

"Nie mogliśmy trafić lepiej!"

"AdvertSpot mocno reklamuje Nasz obiekt na mediach społecznościowych za pośrednictwem LushSpot'a i prowadzi nasze profile. Filmy mają często po kilkaset tysięcy wyświetleń, co ma odzwierciedlenie w kalendarzu rezerwacji! Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy."
Łukasz Mendrek
Osada Mosorny Groń

Ile kosztuje stworzenie strony?

od 2500 zł

netto

Strona - darmowa wycena 💸

Pomagamy gospodarzom zapanować nad marketingiem swojego obiektu.

Kontakt

ul. Słowackiego 37, Katowice
kontakt@advertspot.pl
+48 781 426 836
Pon. – Pt. – 09:00 – 17:00
Polityka prywatności

Copyright © 2023 AdvertSpot | Powered by AdvertSpot