Konsultacje indywidualne

Pokażę Ci jak rozwinąć social media, pozyskiwać dzięki nim więcej rezerwacji i budować godną zaufania markę Twojego obiektu.

Cześć, jestem Dawid!

W social mediach czuję się “jak ryba w wodzie”. W ciągu ostatnich 4 lat współpracowałem z takimi obiektami jak: pięciogwiazdkowy hotel Crystal MountainGreen Mountain czy resort Osada Śnieżka, a także z wieloma mniejszymi, urokliwymi miejscówkami. 

Stworzyłem również swój autorski projekt LushSpot pokazujący unikalne miejsca w Polsce, który śledzi już ponad 80 000 odbiorców na Instagramie i TikTok’u. 

W ramach konsultacji indywidualnych chciałbym podzielić się z Tobą moją wiedzą, skupić się na Twoich problemach i wspólnie opracować strategię dla Twojego obiektu.

Dlaczego warto?

Co o konsultacjach myślą gospodarze?

"Polecam konsultacje marketingowe z AdvertSpot! Moim głównym celem było zagłębienie się w tajniki algorytmów na Instagramie i TikToku, żeby zwiększyć zasięgi postów. Dawid super to wytłumaczył. Dodatkowo rozmawialiśmy o planowaniu contentu i wspólnie przeszliśmy przez pomysły na posty miesiąc naprzód, tak aby zwiększyć ilość rezerwacji w naszym obiekcie! Naprawdę warto zainwestować czas i pieniądze w konsultację!"

Jaka jest to inwestycja?

Konsultacja jednorazowa

Konsultacja podsumowująca

Umów się na konsultację

Pomagamy gospodarzom zapanować nad marketingiem swojego obiektu.

Kontakt

ul. Słowackiego 37, Katowice
kontakt@advertspot.pl
+48 781 426 836
Pon. – Pt. – 09:00 – 17:00
Polityka prywatności

Copyright © 2023 AdvertSpot | Powered by AdvertSpot