Strona internetowa dla Osady
Gilówka z systemem rezerwacji

– Osada Gilówka –

Historia klienta

🏘️ Osada Gilówka to kompleks trzech domków w stylu nowoczesnej stodoły, położony w Rabce Zdroju. Każda ze stodół jest idealna na przyjazd kilkuosobową ekipą. Domy są przestronne, dobrze wyposażone i posiadają szereg udogodnień – zarówno na terenie domku, jak i całego obiektu.

🎯 Naszym celem było zaprezentowanie walorów Osady, jak i okolicy w której się znajduje. W związku z tym powstały rozbudowane podstrony “Poznaj domki” oraz “Atrakcje”. Strona miała na celu również zaoszczędzić sporo czasu gospodarzom Osady, więc wspólnie zdecydowaliśmy się na opracowanie zakładki “Ważne info”, gdzie potencjalni goście znajdą najważniejsze informacje dotyczące zameldowania, zasad korzystania z obiektu, miejsc parkingowych itd.

💻 Finalnie strona została wyposażona w system rezerwacji Hotres, który umożliwia użytkownikowi natychmiastową rezerwację online z automatycznym potwierdzeniem oraz bezpieczną płatnością, co jest obecnie podstawą funkcjonowania każdego obiektu noclegowego. Zabieg ten zdecydowanie ułatwia gospodarzą szybką obsługę nowych rezerwacji.

Zróbmy coś razem!

Kliknij przycisk, aby odbyć z nami krótką konsultację, a następnie uzyskać darmową wycenę.

Pomagamy gospodarzom zapanować nad marketingiem swojego obiektu.

Kontakt

ul. Słowackiego 37, Katowice
kontakt@advertspot.pl
+48 781 426 836
Pon. – Pt. – 09:00 – 17:00
Polityka prywatności

Copyright © 2023 AdvertSpot | Powered by AdvertSpot